مشخصات شخصي :
* نام :
* نام خانوادگي :
* جنسیت :
* شماره ملی 10 رقمی: اگر کمتر از 10 رقم است در ابتدای آن صفر قرار دهید  
* آدرس ايميل :
* تلفن همراه 1 :
  تلفن همراه 2 (اختیاری):
* تلفن ثابت :
  تلفن شرکت(اختیاری):
  نام شرکت (اختیاری):
* استان :
* آدرس کامل پستي :
  کد پستی  (اختیاری):  
  مشخصات حساب :
* نام کاربري :
* کلمه عبور :
* تکرار کلمه عبور :

 

 

در تکميل فرم ثبت نام لطفا به موارد زير توجه نمائيد :

1 - حتما شماره همراه 1 و آدرس ايميل و تلفن ثابت 1 را به درستي وارد نمائيد  زيرا کد هاي تائيدي براي اين 3 گزینه ارسال مي شود که تائيد آنها براي فعال سازي حساب الزامي مي باشد

2-تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ،اطاعات درخواست شده را بصورت کامل و درست درج کرده.در صورت مشاهده اطلاعات نادرست و بی ربط اشتراک كاربر بدون اخطار غیر فعال خواهد شد و دسترسی مجدد به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.

3-کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيامک از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک , نامناسب و نیز کلمات و جملات خلاف قوانین جمهوری اسلامی، اشتراک كاربر بدون اخطار غیر فعال خواهد شد و دسترسی مجدد به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود.فقط پیام های کاری و رسمی (غیر سیاسی) از این سایت قابل ارسال است.

4-در صورت وجود هرگونه شکایت تمامی اطلاعات در دسترس مجرا های قانونی قرار خوهد گرفت.

5- کاربر موظف است پس از ثبت نام یک تصویر از کارت ملی و یک تصویر از شناسنامه خود را از منوی تنظیمات ارسال نماید.البته مسئولین سامانه می توانند در هر زمان متناسب با متن ارسالی درخواست ارائه مدارک نمایند.

6- طبق قوانین مخابرات ، تمامی پیامک ها قبل از ارسال توسط سامانه بررسی شده و سپس ارسال خواهد شد.

7-در صورت تخلف از موارد بالا و مسدود شدن حساب تمامی اعتبار کاربر بلوکه خواهد شد.

 8-مسئولیت تمامی پیامها و جملات ... كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده می باشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه موضوع تا مضمون آن ندارد.

 9-برای امنیت بیشتر از Username و Password مناسب استفاده نمایید و از در اختیار قرار دادن آن به افراد دیگر اجتناب کنید. در صورت بروز این گونه مشکلات سایت در قبال آن هیچ مسئولیتی ندارد.

 10-ثبت نام در این سایت به معنی قبول تمامی شرایط  فوق می باشد.